ru | ua
Інформація
Машина доставки

Доставка по Києву:

Кур'єр на вашу адресу - 70 грн

«Нова пошта» - Тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - Тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1500 грн - доставка безкоштовна

Пошук

Блог останні статті


Найкращі сніданки: як приготувати корисні та смачні сніданки?
Багато хто з нас не снідає вранці через брак часу або відсутність апетиту. Однак, лікарі стверджують, що ранковий прийом їжі дуже важливий, оскільки з..
79
Кардіо тренування вдома та в залі - все, що вам потрібно знати
Якщо ви не великий спортсмен, то не обов'язково знаєте, що таке кардіо. Проте, це важливий елемент, який здатний повернути здоров'я, зберегти молодіст..
296
Біль у суглобах - основні причини та методи лікування
Почали скиглити суглоби? Запалилися, почервоніли та опухли коліна? Статистика повідомляє, що до 85% дорослого населення періодично відчуває ломоту та ..
175
Дефіцит вітаміну Д — як визначити, методи лікування та профілактики
Що таке вітамін D та його функції в організміВітамін D — це група біологічно активних речовин, а не самотній компонент. Основні з них — D2(ергокальциф..
93
Протеїновий коктейль — що це і чи потрібен він вам?
Що таке протеїн?Протеїн — це білок, який складається з альфа-амінокислот, які об'єднані між собою в один ланцюжок пептидним зв'язком. Білок міститься ..
555
Розвантажувальні дні – що це і чи потрібні вони?
Попри те, що лікарі та дієтологи єдиним фронтом виступають проти розвантажувальних днів для схуднення, вважаючи правильно підібраний раціон БЖВ єдиним..
493
Чому болить спина після сну? Поширені причини та методи профілактики
Які бувають симптомиДискомфорт у спині після сну може проявлятися різними видами болю: коле, тягне, ниє, стріляє. Біль може розповсюджуватися не тільк..
249
Правильне харчування для схуднення – яке воно?
Правильне харчування необхідне для того, щоб залишатися здоровим, бадьорим і мати гарний вигляд. Крім того, таке харчування сприяє нормалізації ваги. ..
259
Роздільне харчування — що це і чи є в ньому сенс?
Що таке роздільне харчування?Роздільне харчування — передбачає розділення на кілька прийомів їжі, несумісних між собою продуктів.Їх поділяють за видам..
444
Процент жиру в організмі: що це та як його виміряти?
Вага – не є вирішальним показником фізичної форми. Двоє людей з однаковою вагою можуть мати абсолютно різне тіло шляхом співвідношення жиру та м'язів...
988