ru | ua
Інформація
Машина доставки

Доставка по Києву:

Кур'єр на вашу адресу - 70 грн

«Нова пошта» - Тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - Тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1500 грн - доставка безкоштовна

Пошук

Блог останні статті


Глікемічний індекс – що вам потрібно знати про ГІ
Що таке глікемічний індекс простими словами?Глікемічний індекс — це показник, який вказує на швидкість розщеплення продуктів в організмі та перетворен..
1142
У яких продуктах багато білка? Кращі джерела для організму
Білок у їжі справжній будівельний матеріал для клітин організму. Він незамінний для м'язів, внутрішніх органів та шкіри, бере участь у багатьох процес..
868
BCAA (амінокислоти з розгалуженими ланцюгами) – що потрібно знати?
Що таке БЦАА?BCAA це комплекс, який складається з розгалужених ланцюгів. Складовими комплексу є валін, лейцин, ізолейцин. Амінокислоти є будівельним м..
788
Куркума для схуднення: чи допомагає куркумін схуднути?
Що таке метаболізмМетаболізм — постійний та саморегульований колообіг речовин в організмі людини. В процесі метаболізму відбувається безліч важливих р..
303
Дієта маггі – що це та яка у неї ефективність?
Засновником дієти Маггі є всім відома Маргарет Тетчер. Нині такий принцип харчування є одним з найбільш дієвих для швидкого та безпечного схуднення. З..
437
Яєчна дієта – як працює і кому підійде?
Дієта на яйцях це різновид білкової дієти, яка є низьковуглеводною і дозволяє втрачати жирову масу не допускаючи «спалювання» м'язів. Цей режим харчув..
529
Японська дієта - що це і чи можна схуднути?
Японська дієта чи «японка» стала дуже популярною на початку 2000 років. Головні її переваги - ефективність, тривале збереження досягнутих результатів,..
3460
У яких продуктах міститься залізо?
Роль заліза в організміЗалізо — надзвичайно важливий мікроелемент для людського організму, він бере участь майже в усіх біологічних процесах. На ..
360
Гречана дієта: у чому суть дієти, ефективність та протипоказання
У чому суть гречаної дієти?Основний принцип дієти у зменшенні калорійності раціону внаслідок переходу на моно харчування. Гречка не тільки поживна і б..
493
МСМ (Метилсульфонілметан) що це і яка користь?
Метилсульфонілметан (MSM) – це природна сполука органічної сірки. У природі вона зустрічається у деяких харчових продуктах, але у невеликих кількостях..
3884