ru | ua
Інформація
Машина доставки

Доставка по Києву:

Кур'єр на вашу адресу - 70 грн

«Нова пошта» - Тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - Тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1500 грн - доставка безкоштовна

Пошук

Про Нас

Продукція компанії «Вансітон» – це спеціалізовані продукти спортивного харчування та дієтичні добавки: вітаміни, протеїни, амінокислоти, енергетики та інші спеціальні продукти. Добавки допомагають спортсменам досягати високих результатів, а звичайним людям вести фізично активне та здорове життя, зміцнювати здоров'я та підтримувати працездатність.

Історія виробництва

У жовтні 2022 року виповнюється 29 років нашої трудової діяльності.

На початку 90-х років, коли ми починали, спортивне харчування було дивиною на пострадянському просторі. Про спортивне харчування дещо вже щось чув, найбільш грамотні спортсмени вже щось привозили із собою із закордонних поїздок. Закордонні журнали рясніли рекламними оголошеннями про «суперхарчування» та «супердобавки».

Компанія «Вансітон» з'явилася на світ саме в цей неспокійний час і головну свою мету завжди бачила в тому, щоб вироблена продукція була ефективною і відповідала найвищим критеріям якості.

Ми пройшли довгий і важкий шлях — працювали та вдосконалювалися, навчалися, набували досвіду та професійних знань, розробляли та починали випускати нові продукти.

Ми збудували власну виробничу базу, на якій сьогодні виготовляємо весь асортимент нашої продукції. Сьогодні ми маємо сучасне виробництво та сформований колектив кваліфікованих робітників та ІТП.

Сьогодні «Vansiton» — це група компаній, де працює згуртований та висококваліфікований колектив, одна частина якого займається виробництвом спортивного харчування торгової марки «ВАНСІТОН», інша — закупівлею за кордоном продуктів спортивного харчування найкращих (на нашу думку) іноземних виробників — «Country Life »(США), «Optimum Nutrition» (США) та «ANS Performance» (США), а всі разом — постачанням на український ринок спеціалізованих продуктів спортивного харчування.

Ми не поступаємося західним аналогам

Виробництво спеціалізованих продуктів спортивного харчування вимагає не тільки високої культури виробництва, але й глибоких знань харчових технологій, дієтології, основ спортивної медицини та ін. спорту наших науково-дослідних інститутів та науково-спортивних центрів. І це істотно позначається на ефективності, асортименті та якості продукції, що випускається.

В даний час ми виробляємо понад 150 найменувань продуктів спортивного харчування, постійно розширюємо та розширюватимемо наш асортимент.

Підприємство оснащене всім необхідним спеціалізованим обладнанням вітчизняного та іноземного виробництва, яке дозволяє випускати практично весь спектр продуктів спортивного харчування, які відповідають вимогам вітчизняних та міжнародних стандартів.

На підприємстві багато років діє багаторівнева система контролю якості, починаючи з контролю якості сировини, що входить, і закінчуючи контролем якості кожної партії готової продукції, який здійснюється в спеціалізованих акредитованих лабораторіях.

Виробництво сертифіковане за стандартом ISO 22000:2005 «Системи управління безпекою харчових продуктів», що базується на принципах HACCP.

Вся продукція, що виробляється нами, не містить речовин, заборонених до застосування Всесвітнім антидопінговим агентством (WADA) і має весь необхідний пакет документів, що дозволяють її виробництво та реалізацію на території України.

Хто наші покупці?

Це і звичайні люди, які ведуть активний спосіб життя, і спортсмени-аматори-початківці, та спортсмени-професіонали найвищого рівня спортивної майстерності. Серед них наші давні та постійні споживачі — клуби вищої ліги з футболу, баскетболу, гандболу, команди та члени національних федерацій з легкої атлетики, фехтування, боксу, важкої атлетики, зимових видів спорту, плавання, бодибілдингу та фітнесу.

Багато чемпіонів говорять нам слова подяки — і ми пишаємось цим! І що особливо тішить і хочеться відзначити — останніми роками значно більшою і швидкорослою чисельною категорією споживачів нашої продукції стають не тільки спортсмени, а прості люди, молоді та літні, чоловіки та жінки, які прагнуть кращого, здоровішого, сильнішого способу життя, які сповідують принцип : "У здоровому тілі здоровий дух".


Наша мета - Ваші Успіхи та Досягнення!