Інформація
Машина доставки

Доставка по Києву:

Кур'єр на вашу адресу - 50 грн

«Нова пошта» - Тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - Тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1000 грн - доставка безкоштовна

Пошук

Про Нас

Шановні панове!

Ми раді знову вітати Вас на нашому оновленому сайті першого в Україні виробника продуктів спортивного харчування, відомого Вам під торговою маркою «ВАНСІТОН».

Отже - знайомимося, з ким ми ще не знайомі, і знову здрастуйте ті, з ким ми вже співпрацюємо.

Продукція компанії «ДелМас» - це спеціалізовані продукти спортивного харчування та дієтичні добавки: вітаміни, протеїни, амінокислоти, енергетики та інші спеціальні продукти, - без яких спортсмени не зможуть досягти високих результатів, і які дозволяють звичайним людям вести фізично активне і здорове життя, зміцнювати здоров'я і підтримувати працездатність.

Українське спортивне харчування

У жовтні 2018 року минає 25 років нашої трудової діяльності.

На початку 90-х років, коли ми починали, спортивне харчування було дивиною на пострадянському просторі. Про спортивне харчування дехто дещо вже чув, найбільш грамотні спортсмени вже щось привозили з собою із закордонних поїздок. Закордонні журнали рясніли рекламними оголошеннями про «супер харчування» і «супердобавки».

Водночас переважна більшість спортсменів різних видів спорту якщо і вживали спортивні продукти, то безсистемно і безграмотно, використовуючи ці потужні засоби спортивної підготовки з мінімальною користю, а іноді й на шкоду спортивній досконалості та навіть здоров'ю.

Компанія «ДелМас» з'явилася на світ саме в цей неспокійний час і головну свою мету завжди бачила в тому, щоб вироблена продукція була ефективною і відповідала найвищим критеріям якості.

Ми пройшли довгий і важкий шлях - працювали та вдосконалювалися, вчилися, набували досвіду і професійні знання, розробляли та починали випускати нові продукти.

Ми побудували власну виробничу базу, на якій сьогодні виготовляємо весь асортимент нашої продукції. Сьогодні ми маємо сучасне виробництво і сформований колектив кваліфікованих робітників і ІТП.

Спортивне харчування українського виробника

Але виробництво спеціалізованих продуктів спортивного харчування вимагає не тільки високої культури виробництва, але глибоких знань харчових технологій, дієтології, основ спортивної медицини та ін. Тому в останні роки працюємо в тісній співпраці з науковцями фармакологами, дієтологами, фахівцями в області харчування, охорони здоров'я, фізичного виховання і спорту наших науково-дослідних інститутів і науково-спортивних центрів. І це суттєво позначається на ефективності, асортименті і якості продукції, що випускається.

В даний час ми виробляємо понад 50 найменувань продуктів спортивного харчування, постійно розширюємо і будемо розширювати наш асортимент.

Підприємство оснащене всім необхідним спеціалізованим обладнанням вітчизняного та іноземного виробництва, яке дозволяє випускати практично весь спектр продуктів спортивного харчування, що відповідають вимогам вітчизняних і міжнародних стандартів.

На підприємстві багато років діє багаторівнева система контролю якості, починаючи з контролю якості вхідної сировини та закінчуючи контролем якості кожної партії готової продукції, який здійснюється в спеціалізованих акредитованих лабораторіях.

Виробництво сертифіковано за стандартом ISO 22000: 2005 «Системи управління безпекою харчових продуктів», заснованому на принципах HACCP.

Вся вироблена нами продукція не містить речовин, заборонених до застосування Всесвітнім антидопінговим агентством (WADA) і має весь необхідний пакет документів, які дозволяють її виробництво і реалізацію на території України.

На сьогодні «ДелМас» - це група компаній, де працює згуртований і висококваліфікований колектив, одна частина якого займається виробництвом спортивного харчування торгової марки «ВАНСІТОН», інша - закупівлею за кордоном продуктів спортивного харчування кращих (на нашу думку) іноземних виробників - «Country Life »(США),« MHP »(США) і« Performance »(Бельгія), а все разом - постачанням на український ринок спеціалізованих продуктів спортивного харчування.

Завдяки тому, що протягом усіх років своєї роботи компанія «ДелМас» ставила ефективність і якість своєї продукції вище всього іншого, вона змогла досягти першочергової мети - довіри людей, в тому числі й людей, що дуже уважно і вимогливо ставляться до свого здоров'я.

Це і звичайні люди, які ведуть активний спосіб життя, і початківці спортсмени-любителі, і спортсмени-професіонали найвищого рівня спортивної майстерності. Серед них наші давні та постійні споживачі - клуби вищої ліги з футболу, баскетболу, гандболу, команди та члени національних федерацій з легкої атлетики, фехтування, боксу, важкої атлетики, зимових видів спорту, плавання, бодибілдинг та фітнесу, і багато інших.

Багато чемпіонів говорять нам слова подяки - і ми пишаємося цим! І що особливо радує і хочеться відзначити - останні роки значно більшою і швидкорослою чисельно категорією споживачів нашої продукції стають не тільки спортсмени, а прості люди, молоді та літні, чоловіки та жінки, які прагнуть до кращого, більш здоровому, більш сильному способу життя, які сповідують принцип : "В здоровому тілі здоровий дух".

Наша мета - Ваші Успіхи та Досягнення!

З повагою,

колектив групи компаній «ДелМас»