ru | ua
Інформація
Машина доставки

Доставка по Києву:

Кур'єр на вашу адресу - 70 грн

«Нова пошта» - Тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - Тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1500 грн - доставка безкоштовна

Пошук

Партнерам

Вансітон - вибір професіоналів

Компанія ДелМас ЛТД є профільним виробничим і торговельним гігантом, який вже упродовж багатьох років забезпечує широке коло українських користувачів високоякісними та ефективними вітамінами, мінералами та іншими типами спортивного харчування під брендом Вансітон, а також реалізує повний продуктовий набір світового бренду спеціалізованої продукції Country Life. З огляду на особливості функціонування на ринку, а також всі новітні світові розробки у сфері добавок для інтенсифікації фізичних зусиль в різних областях спорту, компанія постійно вдосконалює навички та поглиблює знання, щоб допомогти не тільки своїм клієнтам, але й великому колу партнерів досягти поставлених цілей. Тому фірма готова відгукнутися на заклики до співпраці від будь-яких спортивних організацій, фітнес-клубів, оздоровчих центрів і тренажерних залів, а також задовольнити потреби всіх охочих фізичних осіб в питаннях дистрибуції та інших видів співробітництва.

Вигоди для партнерів від співпраці з компанією

Своїм партнерам фірма може запропонувати не тільки оптові продажі (реалізацію оптом) спортивного харчування (спорт харчування, СпортПіт) за доступними та конкурентними цінами в Україні як власного виробництва, так і інших світових виробників, але також забезпечить надання цілого ряду додаткових і не менш важливих послуг :

  • Надання рекламних матеріалів будь-якого спеціалізованого напрямку, що дозволить максимально посилити позитивні результати просування продуктів.
  • Надання інформаційних та консультаційних послуг своїм клієнтам, що відкриє можливості для найбільш ефективного застосування даних виробів спортивного спрямування.
  • Сприяння в процесі доставлення та справедливий розподіл ризиків транспортування - для забезпечення збереження і цілісності придбаного Вами товару.
  • Готовність рекламного сприяння (розглянемо пропозиції про обмін рекламою) своїм оптовим покупцям - розміщення банерної реклами на сайті або обмін банерами.
  • Допомогти або самостійно організувати дегустаційний захід спортивного харчування у Вашій спортивній організації або на підприємстві.
  • Взяти участь у спонсорстві або організації спортивних заходів.

Також компанія готова активно співпрацювати з окремими тренерами, спортсменами, а також командами та федераціями.

Якщо Ви зацікавилися продукцією, що реалізується нашою компанією, і хочете стати нашими дистриб'юторами - телефонуйте нам: (050) 410-44-27, (050) 443 - 60 - 80; (067) 445 - 08 - 79; або пишіть: moka@vansiton.ua.

 

Наша компанія завжди рада новим партнерам!


Де купити спортивне харчування оптом?

Vansiton.ua (Україна, Київ) вже понад 20 років проводить торгівлю в роздріб і оптом різноманітного спортивного харчування з активним використанням не тільки придбаних згодом досвіду, знань і зв'язків, а й сучасних систем функціонального забезпечення підбору за допомогою мережі інтернет (електронного каталогу, систем фільтрації, інформативного сайту). Оптовий продаж (опт) спортивного харчування проводиться за найдемократичнішою вартістю, тому що ціни можуть бути скориговані в процесі переговорного процесу, що забезпечується досить гнучкою ціновою політикою компанії. Купити необхідне спортивне харчування від виробника можливо з використання якісних консультаційних переговорів з нашими кваліфікованими співробітниками будь-яким зручним для Вас способом. Також оплата і доставка оптової партії продукції виробляються після індивідуального переговорного процесу, щоб максимально реалізувати додаткові переваги співпраці.


Куплю спортивне харчування в Ванситон - це вигідно, просто та швидко!