ru | ua
Інформація
Машина доставки

Доставка по Києву:

Кур'єр на вашу адресу - 70 грн

«Нова пошта» - Тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - Тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1500 грн - доставка безкоштовна

Пошук

Синефрин – що це, навіщо потрібен і як працює?

Що таке синефрин?

Свою популярність Синефрин отримав у фітнесі, як добавка, яка має жироспалювальний ефект. Синефрін (Synephrine) - це протоалкалоїд, екстракт, що отримується з сімейства цитрусових помаранчів, а саме з плода гіркого апельсина (citrus auranthium, bitter orange). Найчастіше добавку використовують для зниження ваги, крім того, його симпатична дія може допомогти у збільшенні сили, зниженні втоми, а також підвищенні продуктивності загалом.

Як працює синефрин?

Наш організм має альфа та бета-адреналінові рецептори, ці рецептори зазнають негативного впливу для гормонів стресу та катехоламінів, які виділяються при фізичних навантаженнях. Під впливом фізичного навантаження відбувається збудження альфа і бета-адреналінових рецепторів, що несе за собою збільшення пульсу, збільшення сили, концентрації, витривалості, що дозволяє організму долати стрес, ця реакція прискорює метаболізм і потенційне окислення жирів. М-Синефрин є агоністом бета-3-адренорецепторів, стимуляція яких призводить до мобілізації жиру з адипоцитів (жирове депо).

Спортивні добавки

Добавки для схуднення (жироспалювачі) це не чарівні таблетки для схуднення, це препарати, які допомагають при інтенсивних фізичних навантаженнях досягти максимального ефекту схуднення, в основному їх поділяють на два типи. 1. – це енергетики на основі кофеїну для більш продуктивних тренувань, тим самим збільшуючи тривалість тренування, довше за тренування – більше витрат калорій. 2. – це звані термогеніки, препарати для збільшення термопродукції, зазвичай, вони прискорюють метаболізм, активують діяльність центральної нервової системи та придушують апетит. До таких препаратів ми можемо віднести наш продукт Vansiton Synephrine з додаванням Біоперину та вітаміну B6. Вітамін B6 бере участь у багатьох аспектах метаболізму макроелементів, синтезі нейротрансмітерів (серотоніну, дофаміну, адреналіну, норадреналіну, ГАМК), гістаміну, синтезу та функції гемоглобіну, ліпідному синтезу, глюконеогенезі, експресії генів. Біоперин (екстракт чорного перцю) – посилює дії синефрину, особлива дія біоперину обумовлена ​​його здатністю активізувати біодоступність харчових компонентів, покращуючи їхнє транспортування в кровотік за допомогою взаємодії з епітеліальними клітинами кишківника, простіше кажучи засвоюваність Синефрину стає кращою.


Подібні статті
Спортивне харчування для схуднення
Перш ніж розглядати спортивне харчування для сушіння або схуднення, необхідно розібратися, в чому різниця між цими процесами. З першого погляду мета з..
4038
L-карнітин - кілька порад щодо вибору
З кожним днем, все більше і більше людей починають дотримуватися правил здорового способу життя. Це стосується занять спортом та правильного харчуванн..
2459
Тирозин: корисні властивості, застосування, протипоказання
Що таке тирозин?Тирозин — амінокислота, яка присутня в організмі людини, грає важливу роль у синтезі білка. Генерується в організмі за допомогою перет..
5284

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре