Інформація
Машина доставки

Доставка по Києву:

Кур'єр на вашу адресу - 50 грн

«Нова пошта» - Тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - Тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1000 грн - доставка безкоштовна

Пошук

Блог


Як приймати амінокислоти?
Ні для кого давно вже не секрет, що амінокислоти - це елементарні складові частини білкових структур. За здатністю синтезуватися в організмі їх можна ..
1089
Харчування до і після тренувань
Проблема тут в тому, що кожна людина ставить різну мету. Для одного важливо наростити м'язи, для іншого — схуднути. У зв'язку з цим відрізняється і йо..
2212
Препарати для суглобів і зв'язок в спортивному харчуванні: вітаміни, спортивні добавки
Існує 2 способи — ретельна розминка перед кожним тренуванням і прийом спеціальних спортивних добавок, що зміцнюють зв'язки та суглоби. З першим момент..
2462
Виробництво спортивного харчування: міфи і реальність
Як вибирає спортивне харчування середньостатистичний спортсмен, який регулярно відвідує тренажерний зал? Зазвичай він покладається на інформацію, яку ..
2049
Спортивне харчування для набору м'язової маси
10 спортивних добавок, які знадобляться для набору м'язової масиУ вас худорлява статура? Хочете виправити цю проблему в короткі терміни? Тоді доведеть..
4501
СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ В ПІСТ
Що дозволяється їсти в піст?Під час посту не можна їсти м'ясо, рибу, яйця, молочні продукти. У будні дні дозволяється гаряча їжа без олії та сухоїдінн..
15360
Що таке протеїн? Види протеїну.
Для більшості людей, при згадці про спортивні добавки, насамперед на думку спадає магічне слово - Протеїн. Для людей, закоренілих у своєму невігластві..
5085
Чи потрібно новачку спортивне харчування?
Чи потрібно Вам спортивне харчування?Фізіологія людини така, що енергію для забезпечення життєдіяльності організму ми отримуємо тільки з їжі. Також т..
2160
Креатин: головний секрет м'язового зростання
Переважна більшість спортсменів початківців вважає, що для набору «чистої» м'язової маси потрібен в першу чергу білок. В принципі, вони мають ра..
785
Як діє піколінат хрому на організм людини?
Коли заходить мова про приведення тіла в порядок, само собою, на думку спадає думка про те, що потрібно позбавлятися від надлишків жирових відкладень...
21191