ru | ua
Інформація
Машина доставки

Доставка по Києву:

Кур'єр на вашу адресу - 70 грн

«Нова пошта» - Тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - Тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1500 грн - доставка безкоштовна

Пошук

Як діє піколінат хрому на організм людини?

Коли заходить мова про приведення тіла в порядок, само собою, на думку спадає думка про те, що потрібно позбавлятися від надлишків жирових відкладень. Тему набору м'язової маси ми залишимо для наступних статей, а сьогодні зупинимося на тому самому горезвісному жироспалюванні. В принципі, знаючи основи фізіології та анатомії (тобто бувши фахівцем в області фітнесу), позбавлятися від жирових відкладень досить просто. Потрібно правильно вибудувати раціон харчування і правильно сформувати тренувальний процес. Допомогти цим двом складовим позбавлення від надлишків жирових відкладень може додатковий прийом препаратів, що стимулює ліпотропні процеси, або, кажучи простіше, - жироспалювачів. По механізму дії їх можна розділити на окремі групи:
1. Термогенні препарати;
2. Ліпотропні речовини;
3. Блокатори абсорбції поживних речовин і пригнічувачи апетиту;
4. Стимулятори роботи щитовидної залози;
5. Діуретики та ін.
Препарат Піколінат Хрому ви можете знайти в інтернет-магазині Вансітон.

ЯК ДІЄ ПІКОЛІНАТ ХРОМУ НА ОРГАНІЗМ ЛЮДИНИ?

Зупинімось докладніше на добавці, що належить до третьої групи препаратів, і що має назву Піколінат Хрому. Постараємося пролити світло на механізм його впливу на організм людини та особливості його вживання. Даний препарат містить своєму складі Хром і піколінову кислоту. Хром - це мікроелемент, який грає важливу роль у багатьох метаболічних процесах людського організму. Однією з найважливіших функцій цього мінералу є нормалізація вмісту глюкози в крові. Він є складовою частиною низькомолекулярного комплексу під назвою Фактор толерантності до глюкози (GTF). Хром підвищує здатність інсуліну взаємодіяти з клітинними рецепторами, знижуючи необхідність підвищеного синтезу даного гормону організмом. При цьому організм, для нормалізації енергетичного балансу, вдається до використання інших енергоресурсів - глікогену, депонованого в м'язах і печінці, і жирних кислот. Все це знижує потребу людського організму в їжі. Крім цього, хром покращує перебіг процесів мікроклітинного обміну, нормалізує діяльність центральної нервової системи, знижує рівень холестерину.


 

В ЯКИХ ДОЗАХ ПРИЙМАТИ ПІКОЛІНАТ ХРОМУ?

Оскільки мінерал Хром належить до групи мікроелементів, то його потреба для організму дуже невелика - приблизно 0,15 мг на добу. Але, з метою інтенсифікації процесів, наведених вище в цій статті, дозування слід збільшити. Важливо відзначити те, що засвоєння самого Хрому з продуктів харчування катастрофічно мало, і становить всього 1%. При цьому, в сукупності з піколіновою кислотою ступінь його засвоєння зростає до 40%. Виходячи з вищесказаного, Піколинат Хрому рекомендується приймати по 0,15 мг 2-3 рази на день під час їжі. Не забувайте про те, що перед тим, як використовувати той чи інший препарат, краще проконсультуватися з фахівцем, компетентним в даній області. Будьте здорові та красиві!

Супутні товари
Подібні статті
Як вибрати протеїн?
Під час тренувань, так і за будь-якої фізичної активності організм витрачає дуже багато енергії. У такі важкі для нього періоди в якості енергії він м..
3229
Як вибрати тестостероновий бустер?
Бустери тестостерону дозволяють збільшити концентрацію головного анаболічного гормону в організмі та, відповідно, підвищити тренувальні показники. Ми ..
3572
Жироспалюючі продукти харчування: вибираємо для схуднення
Зменшити кількість жирових відкладень допоможе споживання певних натуральних харчових продуктів. Втратити вагу дуже легко, варто всього лише додати ..
2288
У яких продуктах міститься магній?
Роль магнію в організмі та його добова потребаМагній необхідний більш ніж для 300 біохімічних реакцій в організмі. Він допомагає підтримувати нормальн..
1280
Селен — що за мікроелемент для чого він організму?
Що таке селен?Селен є мікроелементом, а це означає, що організму для оптимального функціонування всіх систем потрібна лише невелика його кількість. Пр..
279

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре