ru | ua
Інформація
Машина доставки

Доставка по Києву:

Кур'єр на вашу адресу - 70 грн

«Нова пошта» - Тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - Тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1500 грн - доставка безкоштовна

Пошук

Nutrend, Чехія

Показано з 1 по 15 із 259 (всього сторінок: 18)
Nutrend, Чехія

Nutrend, Чехія

Компанія Нутренд була заснована в 1993 році та в наш час є лідером на ринку спортивного харчування та харчових продуктів для активного способу життя.

Виробник володіє передовими технологіями та тисячами квадратних метрів виробничих та складських площ, а також досить широким портфелем. Він пропонує продукти високої якості, які надають енергію, підвищують витривалість, допомагають наростити м'язи, зменшити жирову масу, і т д.

У 2018 році NUTREND відзначив 25-річну успішну роботу на чеському і закордонних ринках і значно розширив свої приміщення. Позачасову адміністративну будівлю з офісами, магазинами та навчальними закладами було розширено на сотні квадратних метрів заводів, складів і офісів. Компанія NUTREND також продовжує розширюватися за кордоном; в даний час він експортує свою продукцію майже в 60 країн.

Широкий портфель продуктів, новітні технології, безкомпромісно високі стандарти якості - ось що робить NUTREND одним з провідних європейських виробників харчових добавок для спорту та активного способу життя. Висока якість продукції підтверджена не тільки професійними спортсменами, чия робота і кар'єра залежить від хорошого спортивного харчування, але і від антидопінгового комітету Чеської Республіки та мільйонів задоволених клієнтів.

Сертифікація компанії є гарантією високої якості продуктів і послуг компанії. Сертифікація, виконана міжнародною компанією BUREAU VERITAS Certification, яка пропонує сертифікаційні послуги в більш ніж 100 країнах світу. Їх сертифікати дійсні та прийнятні у всьому світі.