ru | ua
Інформація
Машина доставки

Доставка по Києву:

Кур'єр на вашу адресу - 70 грн

«Нова пошта» - Тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - Тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1500 грн - доставка безкоштовна

Пошук

Вансітон, Україна

Хіт продаж
Хіт продаж
Хіт продаж
Хіт продаж
Хіт продаж
Хіт продаж
Хіт продаж
Хіт продаж
Показано з 1 по 15 із 234 (всього сторінок: 16)
Вансітон, Україна

Вансітон, Україна

Вансітон - торгова марка першого українського виробника спортивного харчування компанії «ДелМас», яка з 1993 року поставляє на український ринок високоякісну спеціалізовану продукцію для спортсменів і всіх, хто веде активний і здоровий спосіб життя.

Завдяки великому асортименту, вітчизняні спортсмени можуть придбати доступні та ефективні комплекси, за якістю не поступаються закордонним аналогам. Номенклатура Вансітон включає понад 50 найменувань спортивного харчування, постійно оновлюється, розширюється і поповнюється новими препаратами.

Виробничі потужності «ДелМас» оснащені сучасним обладнанням, яке здатне випускати широкий спектр спортивних товарів згідно з вітчизняними та міжнародними стандартами. Продукція Вансітон не містить інгредієнтів, заборонених Всесвітнім антидопінговим агентством, що підтверджується відповідними документами, в тому числі сертифікатом ISO 22000: 2005 «Системи управління безпекою харчових продуктів».

Комплекси під маркою Вансітон розробляються в тісній співпраці з ученими фармакологами, спортивними медиками, реабілітологами та дієтологами, тому мають високу ефективність і безпеку для здоров'я.

Серед споживачів Вансітон звичайні люди, які ведуть активний спосіб життя, спортсмени - любителі, а також професіонали високого спортивного рівня. Постійними клієнтами компанії є футболісти вищої ліги, баскетболісти та гандболісти вітчизняної збірної, члени національних федерацій з легкої та важкої атлетики, боксу, зимових видів спорту, фехтування, плавання, бодібілдингу та багато інших.

Завдяки доступності спортивного харчування ТМ Вансітон долучитися до активного способу життя сьогодні можуть не тільки спортсмени, а й прості люди, що піклуються про своє фізичне здоров'я і довголіття.

Купити продукції Вансітон по самій вигідній ціні з доставкою по Києву та Україні Ви можете в інтернет-магазині vansiton.ua.