Інформація
Машина доставки

Доставка по Києву:

Кур'єр на вашу адресу - 50 грн

«Нова пошта» - Тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - Тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1000 грн - доставка безкоштовна

Пошук

Optimum Nutrition, США

540.00грн.

960.00грн.

531.00грн.

Показано з 1 по 15 із 56 (всього сторінок: 4)
Optimum Nutrition, США

Optimum Nutrition, Inc. (ON) - американська компанія, один з головних ньюсмейкерів світового ринку спортивного харчування, що володіє двома популярними брендами Optimum Nutrition і American Body Building, що випускають лінійку високоякісних дієтичних добавок, вітамінів, продуктів для спорту.

Історія

Історія компанії почалася в 1986 році, коли підприємливі брати Тоні та Майкл Костелло заснували фірму Costello's Health Distributors, перейменовану надалі в Optimum Nutrition, і почали випускати покращене спортивне харчування на основі сироваткового протеїну Gold Standard 100% Whey. Вони змогли точно вловити потреби ринку, запропонувавши індустрії яка розвивається інноваційні продукти високої якості. Після 22 років успіху, ознаменованого численними нагородами, брати продали компанію міжнародній групі Glanbia - провідному світовому виробнику сирів і харчових продуктів.

Optimum Nutrition сьогодні

Залишаючись автономним дочірнім підрозділом Glanbia, нині Optimum Nutrition перетворилася в значущого гравця світової спортивної індустрії, вже понад 30 років встановлюючи золотий стандарт в спортивному харчуванні, виводячи його на абсолютно новий рівень якості.

Продукція ON продається більш ніж в 70 країнах світу. Завдяки потужній маркетинговій політиці організована широка мережа постачання на території США, Європи та по всьому світу.

Одним з головних чеснот американського виробника є величезний асортимент, який був великим навіть в 90-і роки, коли багато компаній випускали по 3-4 найменування. Другим конкурентною перевагою продукції ON є краще співвідношення ціна / якість.

Допомагаючи спортсменам досягти високих результатів, без шкоди для здоров'я збільшити м'язову масу та індивідуальні спортивні показники, компанія пропонує всю лінійку якісної спортивної продукції: першокласні протеїнові порошки, дієтичні добавки, батончики, готові спортивні напої, вітаміни, мінерали, рослини та навіть спортивний одяг.

Виробництво та інновації

Виробничі потужності Optimum Nutrition розташовані в Аврорі (штат Іллінойс), Уолтерборо (Південна Кароліна) і Санрайз (Флорида).

Крім виробництва найпопулярнішого у світі сироваткового протеїну Gold Standard 100% Whey, ON створила категорію повільно засвоюваних протеїнів з використанням 100% казеїну Gold Standard, категорію енергії «в будь-який час», в якій як і раніше домінує Essential Amino Energy, а також популярні вітамінно-мінеральні добавки Opti-Men і Opti-Women для чоловіків і жінок.

Строгий відбір інгредієнтів, ретельний контроль на всіх етапах, лабораторні випробування і технічні інновації визначають високу якість продуктів ON. З метою недопущення фізичного, хімічного або мікробіологічного забруднення на виробництві діє власна програма аналізу ризиків по критичних контрольних точкам (HAACCP). Фахівці за якістю здійснюють планові перевірки на стадії зберігання, змішування і виробництва, а також остаточний передпродажний контроль.

Товари відповідають вимогам належної виробничої практики (cGMP), зареєстровані відповідно до GMP і сертифіковані NSF за стандартом GMP для спорту.

Все це дозволяє компанії Optimum Nutrition і сьогодні займати першу сходинку в рейтингу кращих виробників спортивного харчування преміум-сегмента.


Купити продукцію Optimum Nutrition, США з доставкою по Україні можна в інтернет-магазині Вансітон