Інформація
Машина доставки

Доставка по Києву:

Кур'єр на вашу адресу - 50 грн

«Нова пошта» - Тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - Тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1000 грн - доставка безкоштовна

Пошук

Вітаміни та мінерали

687748

144.00грн.

687881

186.00грн.

685287

156.00грн.

Показано з 1 по 15 із 210 (всього сторінок: 14)

Вітаміни та мінерали

Вітаміни - важлива частина раціону будь-якої людини. Вони підтримують нормальне функціонування всіх систем організму, покращують обмін речовин і стимулюють імунітет. Велика частина вітамінів потрапляє до нас разом з харчовими продуктами, свіжими овочами та ягодами. Цієї порції досить, як правило, для нормального самопочуття звичайної людини. Але, зі спортсменами ситуація інша. Вони регулярно піддають своє тіло фізичним навантаженням, під час яких спалюється велика частина корисних речовин. Для їх заповнення і щоб уникнути авітамінозу, їм необхідні спеціальні комплекси вітамінів для спорту.

Чим відрізняються вітаміни для спорту?

Вчені довели, що спортсмени, важкоатлети та бодібілдери потребують збільшеної дози вітамінів і мікроелементів. Пов'язано це з тим, що фізичні навантаження прискорюють процес обміну речовин. За час заняття спалюється у 2-3 рази більше елементів, ніж зазвичай. Тому при регулярних тренуваннях додатковий прийом вітамінів - необхідність, а не примха. Також вчені відзначили, що хороший спортивний результат, без підживлення організму, практично неможливий в будь-якому виді спорту.

Спортивні вітаміни - це унікальні комплекси, розроблені з урахуванням особливостей функціонування організму спортсменів. Крім стандартних елементів, до складу препаратів входять амінокислоти, антиоксиданти, природні екстракти, мінерали та мікроелементи.

Суть прийому спортивних вітамінів полягає не тільки в заповненні корисних речовин, спалених під час тренування. Комплекси, представлені в нашому магазині спортивного харчування, розрізняються за цільовим призначенням. В каталозі є ряд вітамінів для росту м'язової маси, для підтримки суглобів, для підвищення маси, для нормалізації метаболічних процесів і інші препарати. Які з них купити, вирішувати тільки вам.