ru | ua
Інформація
Машина доставки

Доставка по Києву:

Кур'єр на вашу адресу - 70 грн

«Нова пошта» - Тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - Тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1500 грн - доставка безкоштовна

Пошук

Протеїни

Хіт продажів
685147
0

552.00грн.

689306
1

552.00грн.

Хіт продажів
673916
0

36.00грн.

Хіт продажів
673915
0

36.00грн.

695038
0

900.00грн.

Хіт продажів
670567
0

900.00грн.

670565
0

900.00грн.

695037
0

900.00грн.

695039
0

900.00грн.

664215
0

900.00грн.

Хіт продажів
670566
0

900.00грн.

670564
0

900.00грн.

695138
0

498.00грн.

670609
0

498.00грн.

670608
0

498.00грн.

Показано з 1 по 15 із 181 (всього сторінок: 13)

Протеїни

Протеїн як спортивне харчування

Протеїн — майже чистий білок, який сприяє нарощуванню м’язової маси. Протеїни для спортсменів — це комплекс поживних речовин, основую яких є аміни, які складають основу всіх тканин організму, в тому числі й м’язів.

Харчування людини складається з жирів, білків та вуглеводів. Майже у кожної людини є потреба постачання білка до організму, тим паче у спортсменів, які прагнуть збільшити м’язову масу. Якщо до організму поступає недостатня кількість білка з їжі, то прийом спортивного харчування, а саме протеїну допоможе його поповненню. Оскільки під час інтенсивних тренувань швидкість обміну речовин зростає, а отже потреба в споживання корисних речовин зростає. 

Різновиди протеїнів

Протеїни поділяються на два основних види — це білок тваринного походження та рослинного. А основні види своєю чергою теж мають класифікацію:

  • Молочний. Складається з казеїнових та сироваткових білків. З яких одна частина швидко засвоюється та живить клітини, а інша при розщепленні повільно виділяє додаткову енергію.
  • Сироватковий. Виготовляється з молочної сироватки. Даний вид протеїну швидко розщеплюється, зазвичай його приймають для активного набору маси.
  • Казеїновий. Діє тривало та містить велику кількість амінокислот, забезпечує організм необхідною енергією.
  • Соєвий. Засвоюється повільно, досить популярний серед спортсменів-початківців. Містить глутамін, аргінін, мінерали та вітаміни. Сприяє зниженню холестерину в крові.
  • Яєчний. Містить амінокислоти, призначений для активних тренувань, засвоюється повільно. Сприяє формуванню гарного рельєфу.
  • Багатокомпонентні суміші призначені для прийому професійними спортсменами. Такі суміші сприяють усуненню зайвого жиру та підкресленню м’язового рельєфу.

Який протеїн обрати?

Перед тим як купити протеїн, необхідно чітко визначити вашу мету. Оскільки протеїн існує для боротьби з жировими відкладеннями та для набору маси. 

Кожній вид протеїнів виконує власну функцію і саме від неї залежить результат прийому. Повільні протеїни підходять для сушки та схуднення, а швидкі підходять для набору маси. 

Спортивний білок необхідно пити, чітко дотримуючись інструкції та не перевищувати рекомендоване дозування. Не слід застосовувати протеїн замість звичайного харчування. Він є лише додатковою добавку до раціону для підживлення організму корисними речовинами.

Протеїн для схуднення чи сушки

Запорука успіху у боротьбі із зайвими жирами — це обмеження у їжі. Для сушки та схуднення також необхідний спортивний білок, оскільки обмеження вживаних калорій потрібно компенсувати для збереження енергетичного потенціалу організму. 

Під час боротьби із зайвою вагою необхідно вживати достатню кількість білка. Це допомагає запобігати руйнуванню м’язової тканини в умовах дефіциту калорій.

Необхідно віддати перевагу протеїнам з мінімальним вмістом жирів та вуглеводів. Оптимальний варіант — ізолят. Його краще приймати зранку та після тренування. Між прийомами їжі — казеїн. Його засвоюваність більша, ніж в інших видах протеїнів, тому допоможе заглушити апетит на тривалий час.

Протеїн для набору маси

Для набору маси необхідно приймати сироваткові протеїни до тренування та після закінчення. Увечері прийом краще замінити на казеїн, для зниження нічного катаболічного фону. Під час набору маси звичайного білка з продуктів харчування буде недостатньо, тому необхідно додатково приймати протеїн для спортсменів.

Як пити протеїнові добавки

Як і у виборі виду протеїну, так у правилах прийому все залежить від поставлених цілей. 

При схудненні. Під час даного процесу організм щоденно потребує по 2-3 г білка на 1 кг маси тіла. Якщо наявні фізичні навантаження, необхідно приймати перед тренуванням і після нього сироватковий протеїн. Його необхідно розводити лише у воді, використовувати для цих цілей молоко не слід, тому що воно має високу харчову цінність. Якщо у певний день немає тренування, то протеїн слід примати після обіду. Перед сном можна вживати казеїновий протеїн.

При наборі маси. Для нарощування м’язової маси організму потрібно 1,5-2 г на кожен кілограм маси тіла. Протеїн можна розмішувати з водою або з молоком (приємніший смак та підвищена енергетична цінність). Зранку необхідно приймати сироватковий протеїн для збагачення організму та для усунення катаболізму м’язів. За годину до тренування та після нього (приблизно через 20-30 хв після завершення) – порція сироваткового або багатокомпонентного. Перед сном випити порцію казеїнового протеїну, щоб забезпечити організм амінокислотами.

Де замовити якісний протеїн в Україні та Києві?

Інтернет-магазин Вансітон пропонує купити протеїни, які відповідатимуть усім вашим уподобанням: ціна, вид, вага, смак, спосіб доставки. Можна обрати спортивне харчування українського виробника або закордонного. Продукція магазину Вансітон пройшла сувору перевірку якості та має сертифікати, які це підтверджують.