ru | ua
Інформація
Машина доставки

Доставка по Києву:

Кур'єр на вашу адресу - 70 грн

«Нова пошта» - Тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - Тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1500 грн - доставка безкоштовна

Пошук

Передтренувальний комплекс

-20 %
674005
0

2247.70грн. 1798.16грн.

-20 %
Хіт продажів
674004
0

2534.60грн. 2027.68грн.

-20 %
684647
0

1925.65грн. 1540.52грн.

-20 %
Хіт продажів
663568
1

281.00грн. 224.80грн.

671846
0

1554.00грн.

695991
0

1372.00грн.

696335
0

1650.00грн.

694857
0

36.00грн.

-20 %
Хіт продажів
664229
1

668830
0

688119
0

688118
0

688117
0

668831
0

668833
0

Показано з 1 по 15 із 30 (всього сторінок: 2)

Передтренувальний комплекс

Одним зі способів ефективного нарощування м'язової маси, спалювання жиру і підвищення показників спортсмена є вживання спеціального спортивного харчування, такого як передтренувальний комплекс або передтреники. До їх складу входять поживні компоненти, амінокислоти, вітаміни та мінерали, здатні надати потрібний ефект, значно покращуючи якість тренувань спортсмена.

Що таке передтрен?

Спортивні передтреники – це полікомпонентна добавка. Склад комплексу може змінюватись в залежності від ціни та призначення, але найчастіше він містить 10-20 інгредієнтів. До передтренувальних комплексів зазвичай входять різні рослинні елементи, які впливають на стимуляцію нервової системи, вітаміни для підтримки роботи організму, а також амінокислоти, що впливають на силу та витривалість.

Застосування та ефективність передтренувальних комплексів

Зазвичай передтренувальний спортивний комплекс слід приймати за 20-30 хвилин до початку тренування, за 6 годин до сну для запобігання безсонню. Протипоказано приймати передтрени більш як 2-3 разів на тиждень. Для досягнення максимальних результатів без шкоди здоров'ю необхідно дотримуватися вказівок і не перевищувати дозування. У вільні від тренувань дні необхідно дати організму відновитися шляхом прийому поживних добавок, що містять протеїни та амінокислоти.

Щоб вибрати передтреник, зверніть увагу на його дію, він може:

  • стимулювати центральну нервову систему;
  • допомагати запускати процеси жироспалювання;
  • допомагати у наборі сухої маси;
  • постачати організм енергією для тренування;
  • збільшувати показники сили та спритності;
  • підвищувати показники витривалості.

Основні компоненти передтренів

Склад препаратів цього типу досить складний, сильний передтреник включає до 25 компонентів. Від набору компонентів залежить загальне призначення комплексу, як, наприклад, це може бути спеціальний передтрен для пампінгу або марафонів. Спільним для цього виду спорту є:

Креатин-моногідрат - здатний збільшувати рівень тестостерону, забезпечує організм енергією, необхідною для тривалих і виснажливих тренувань. Приймання цієї речовини дозволяє підняти силові показники, наростити м'язову масу, знизити м'язову втому шляхом нейтралізації кислот, що утворюються при фізичних навантаженнях.

ВСАА - три незамінні амінокислоти, які не синтезуються організмом і повинні надходити з їжею. Вони складають 35% з усіх видів амінокислот, що входять до складу м'язів, тому є найбільш важливими при великих фізичних навантаженнях.

L-аргінін - замінна амінокислота, яка виробляється організмом, є складовою білка. Для спортсменів вона важлива, оскільки впливає на ріст м'язової маси та сприяє ефекту пампінга - стимуляції різкого збільшення припливу крові до м'язів

Кофеїн - стимулятор нервової системи, збільшує синтез жирних кислот, прискорює обмінні процеси, збільшує кількість спалюваних калорій.

Геранамін - також стимулює ЦНС, має потужний «підстьобуваний» ефект.

Таурин - сульфокислота, синтезована в організмі за допомогою інших амінокислот. Підвищує обмінні процеси, активізує вироблення гормону росту, покращує захисні функції організму.

Бета-аланін - природна амінокислота, що підвищує рівень карнозину в м'язах, перешкоджає закислення м'язів і попереджає їх стомлюваність.

Вітаміни та мінерали - компоненти, які інтенсивно витрачаються під час тренувань і необхідні для нормального здоров'я і життєдіяльності людини.

Як купити хороший передтреник?

Дане харчування містить досить велику кількість стимуляторів, які змушують організм працювати на знос, тому можуть бути небезпечними для серцево-судинної системи. Крім того, деякі інгредієнти негативно впливають на травлення. Якщо ви берете передтреник з кофеїном і страждаєте від стрибків тиску, будьте обережні.

Уважно вивчіть склад комплексу перед тим як замовити велику банку на сайті та переконайтеся у переносимості всіх компонентів, щоб потім не було проблем із прийомом. Важливе значення має якість препарату. При виборі комплексу бажано орієнтуватися на перевірених виробників, відгуки спортсменів, які вже випробували його дію.

В інтернет-магазині компанії Вансітон можна придбати недорогі передтренувальні комплекси від українських та зарубіжних виробників, які відрізняються високою ефективністю, давно та успішно використовуються атлетами для підвищення м'язової маси та витривалості. Продукція сертифікована в Україні, відрізняється якісним складом та вигідною вартістю. Наші консультанти також допоможуть вибрати передтрен для бодібілдингу в капсулах, таблетках або порошку за вашим бажанням.