Інформація
Машина доставки

Доставка по Києву:

Кур'єр на вашу адресу - 50 грн

«Нова пошта» - Тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - Тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1000 грн - доставка безкоштовна

Пошук

Передтренувальні комплекси

688441

60.00грн.

Показано з 1 по 15 із 23 (всього сторінок: 2)

Передтренувальні комплекси

Одним зі способів ефективного нарощування м'язової маси, спалювання жиру, підвищення силових показників, працездатності та витривалості атлета є вживання спеціального спортивного харчування - Передтренувальних комплексів. До їх складу входять компоненти, які здатні пришвидшити потрібний ефект, значно покращуючи якість тренувань спортсмена.

Інгредієнти предтреніків

Склад препаратів цього типу досить складний і включає до 25 компонентів, головні з яких:

Креатин-моногідрат - здатний збільшувати рівень тестостерону, забезпечує організм енергією, необхідною для тривалих і виснажливих тренувань. Приймання цієї речовини дозволяє підняти силові показники, наростити м'язову масу, знизити м'язову втому шляхом нейтралізації кислот, що утворюються при фізичних навантаженнях.

ВСАА - три незамінні амінокислоти, які не синтезуються організмом і повинні надходити з їжею. Вони складають 35% з усіх видів амінокислот, що входять до складу м'язів, тому є найбільш важливими при великих фізичних навантаженнях.

L-аргінін - замінна амінокислота, яка виробляється організмом, є складовою білка. Для спортсменів вона важлива, оскільки впливає на ріст м'язової маси та сприяє ефекту пампінга - стимуляції різкого збільшення припливу крові до м'язів

Кофеїн - стимулятор нервової системи, збільшує синтез жирних кислот, прискорює обмінні процеси, збільшує кількість спалюваних калорій.

Геранамін - також стимулює ЦНС, має потужний «підстьобуваний» ефект.

Таурин - сульфокислота, синтезована в організмі за допомогою інших амінокислот. Підвищує обмінні процеси, активізує вироблення гормону росту, покращує захисні функції організму.

Бета-аланін - природна амінокислота, що підвищує рівень карнозину в м'язах, перешкоджає закислення м'язів і попереджає їх стомлюваність.

Вітаміни та мінерали - компоненти, які інтенсивно витрачаються під час тренувань і необхідні для нормального здоров'я і життєдіяльності людини.

Правила і курс прийому

В інструкції, яка додається до кожного комплексу, детально розписаний його прийом. Для досягнення максимальних результатів без шкоди для здоров'я необхідно дотримуватися вказівок і не перевищувати дозування. Деякі не зовсім добросовісні виробники радять продовжувати курс прийому навіть в період відпочинку. Однак це не бажано, оскільки постійний прийом стимуляторів призведе до швидкого виснаження сил і надасть протилежного ефекту. У вільні від тренувань дні необхідно дати організму відновитися шляхом прийому поживних добавок, що містять протеїни та амінокислоти.

Небезпека передтренувальних комплексів

Дане харчування містить досить велику кількість стимуляторів, які змушують організм працювати на межі, тому можуть бути небезпечні для серцево-судинної системи. Крім того, деякі інгредієнти негативно впливають на травлення. Перш ніж починати прийом предтреніка необхідно переконається в переносимості компонентів, що входять до його складу, і у відсутності проблем з серцем і шлунково-кишковим трактом. Важливе значення має і якість препарату. При виборі комплексу бажано орієнтуватися на перевірених виробників, відгуки спортсменів, що вже випробували на собі його дію.

В інтернет-магазині компанії Вансітон можна придбати недорогі передтренувальні комплекси від українських і закордонних виробників, які відрізняються високою ефективністю, давно та успішно використовуються атлетами для підвищення м'язової маси та витривалості. Продукція сертифікована в Україні, відрізняється якісним складом. Вас чекає професійна консультація, привабливі ціни та швидка доставка.