Інформація
Машина доставки

Доставка по Києву:

Кур'єр на вашу адресу - 50 грн

«Нова пошта» - Тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - Тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1000 грн - доставка безкоштовна

Пошук

Гейнери

Показано з 1 по 15 із 54 (всього сторінок: 4)

Гейнери

Що таке гейнери

Нарощування м'язової маси - пріоритетна мета для кожного спортсмена. Однак, щоб м'язи почали «рости» після виснажливих тренувань, потрібне правильне харчування. Їжа складається з білків, жирів і вуглеводів, які так необхідні тілу для подальшого розвитку. Проблема полягає в тому, що кількість стандартної їжі категорично не вистачає для росту і відновлення м'язів, тому або порушуєте раціон, або вдавайтеся до альтернативного варіанту. Гейнери (з англійської «набирати») - спеціально розроблене спортивне харчування, яке складається з численних натуральних, корисних речовин, таких як вуглеводи (50-75%) і білки (15-50%).

Якщо уважно стежте за ринком харчових добавок, знаєте - за останній час популярність гейнера плавно зростає, і пов'язано це зі швидким відновленням запасу сил і нарощуванням м'язів. Про це свідчать проведені дослідження, за підсумками отриманих результатів у спортсменів.

Види

При покупці спортивного харчування, в першу чергу Ви помітите, що гейнери, крім вартості, відрізняються за змістом вуглеводів і білків. Відзначимо, що присутні два види:

Висококалорійний гейнер - порція містить в середньому 1200 калорій, використовуються калорійні вуглеводи, співвідношення яких до білків 4: 1.

Високобілковий Гейнер - не вище 1000 калорій в порції, менша кількість цукру, співвідношення білків і вуглеводів 1: 3.

Щоб правильно підібрати харчові добавки, враховувати потрібно статуру та обмін речовин. Наприклад, людям з прискореним метаболізмом і середньою вагою потрібно приймати «висококалорійні» добавки, а власникам зайвої ваги - «високобілкову» продукцію. Купити недорогий якісний гейнер і порівняно дешеве спортивне харчування, ціна якого доступна кожному охочому, в місті Київ (Україна) можна на сайті Вансітон.

Переваги

Якщо серйозно налаштовані на нарощування м'язової маси та збільшення ваги, але сумніваєтеся, чи потрібні Вам харчові добавки, ознайомимо з низкою факторів, що дозволяють зміцнити тіло і посилити користь тренувального процесу. Переваги:

  • достатню кількість калорій, одержуваних організмом спортсмена в результаті застосування
  • містить спеціальні жири які допоможуть залишатися струнким після тренування
  • містить креатин
  • швидкі терміни відновлення після залу
  • наповнює енергетичний баланс, зменшує стомлюваність
  • невисока вартість

Гейнери - просто спорт-харчування, не варто зловживати продуктом. Перед покупкою проконсультуйтеся з дієтологом, фітнес-тренером. Протипоказаний людям з розладом шлунка, харчовими отруєннями, зайвою вагою, в окремих випадках - діабетикам і алергікам.

Недорогий гейнер в магазині для спортсменів

Раніше на ринок часто потрапляв дешевий товар сумнівної якості, з незрозумілих компонентів. Компанії, які поважають клієнтів, які дорожать репутацією, ретельно стежать за виготовленої продукцією. Йдеться про виробника Вансітон, який більш як 26 років спеціалізується на створенні продуктів спортивного харчування.

Продукція відповідає вимогам міжнародних стандартів. Якщо хочете дешево купити гейнери особисто для себе або оптом (що значно вигідніше), рекомендуємо замовити товари в інтернет-магазині Вансітон, де присутній великий асортимент українських і закордонних товарів, вигідні ціни, доставка по Україні, а також можливість отримати професійну онлайн-консультацію.