ru | ua
Інформація
Машина доставки

Доставка по Києву:

Кур'єр на вашу адресу - 70 грн

«Нова пошта» - Тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - Тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1500 грн - доставка безкоштовна

Пошук

Гейнери

Хіт продажів
664581
Енергія та концентрація для тренувань
0

360.00грн.

Хіт продажів
674004
0

2534.60грн.

Хіт продажів
664221
0

462.00грн.

670604
1

462.00грн.

670603
0

462.00грн.

Хіт продажів
670605
0

462.00грн.

Хіт продажів
670602
0

462.00грн.

Хіт продажів
670555
1

1560.00грн.

670553
0

1560.00грн.

670554
0

1560.00грн.

Хіт продажів
670552
5

1560.00грн.

Хіт продажів
664589
0

1560.00грн.

Хіт продажів
670601
Джерело енергії на тривалий час
1

738.00грн.

670598
0

738.00грн.

Хіт продажів
664222
0

738.00грн.

Показано з 1 по 15 із 60 (всього сторінок: 4)

Гейнери

Що таке гейнер

Гейнер — один із видів спортивного харчування для набору м'язової маси. Складається гейнер із натурального білка та вуглеводів. Їх відсоткове співвідношення може змінюватись в залежності від виду та виробника. Крім вуглеводно-білкової основи, гейнер може містити вітаміни, мінерали, ненасичені жирні кислоти та травні ензими. Вони забезпечують швидше засвоєння білка, підвищують енергетичний потенціал та покращують ріст м'язової маси.

Гейнери призначені для нарощування м'язової маси при підвищеному метаболізмі, а також для худих людей. Ефективність, безпека та результативність неодноразово підтверджувалася дослідженнями та особистим досвідом спортсменів.

Різновиди гейнерів

Гейнери поділяються на два види: швидкі та повільні. Їх досить легко розрізняти, перед тим як купити гейнер, потрібно вивчити його склад.

 • Швидкі гейнери. Їх ще називають висококалорійними, до їхньої основи входять швидкі вуглеводи. Такі гейнери швидко вбираються організмом, підіймають глюкозу в крові, сприяють підвищенню калорійності вашої їжі та у поєднанні з тренуваннями допомагають наростити м'язову масу. Такий вид гейнера ідеальний для підвищення енергії, а також для худих людей зі швидким метаболізмом.
 • Повільні гейнери. Є високобілковими гейнерами із вмістом довгозасвоюваних вуглеводів. Довгий процес вбирання вуглеводів сприяє поступовому підвищенню енергії та тривалому підживленню організму. Гейнери такого виду містять набагато менше цукру, у порівнянні зі швидкими. Повільні гейнери підходять для прийому атлетам, які отримують необхідні калорії з їхнього звичного раціону. Високобілкові гейнери ефективно допомагають відновитися після тренування та стимулюють ріст м'язів. Повільний гейнер чудово підходить для відновлення після інтенсивних тренувань, а також прийому атлетами з високим рівнем підшкірного жиру.

Позитивні властивості гейнерів

Гейнер — корисна, ефективна та безпечна добавка для набору маси, яка підходить для прийому як чоловікам, так жінкам. При правильному прийомі не викликає побічних ефектів.

Головні переваги гейнера:

 • відновлює втрачену під час тренування енергію;
 • усуває відчуття втоми;
 • підвищує енергію усередині клітин, що відновлює тонус усіх м'язів;
 • збільшує амінокислоти в організмі;
 • ефективно нарощує м'язову масу;
 • спортпіт з добавками (креатин, вітаміни, мінерали тощо) надає загальнозміцнюючу дію на організм;
 • має доведену результативність.

Як правильно приймати гейнер

Прийом гейнера можна здійснювати як до, так і після тренування залежно від поставлених цілей.

 1. Вживання перед тренуванням підготує організм до інтенсивних навантажень. Прийом гейнера для набору маси перед тренуванням (за 30 хвилин до початку) наситить м'язи білками та вуглеводами, які необхідні для витривалості.
 2. У період сушіння це спортивне харчування приймати не потрібно, оскільки харчування організму відбуватиметься за рахунок жирових тканин.
 3. Приймати гейнер після тренування варто не раніше, ніж через 30 хвилин після припинення, оскільки організму необхідно відпочити. Прийом гейнера допоможе відновити м'язи.
 4. У дні відпочинку також не слід припиняти прийом добавки для набору маси. Не варто приймати гейнер як заміну їжі, його необхідно вживати між прийомами їжі 1-2 рази на день.

Дозування має визначатися індивідуально залежно від маси тіла, інтенсивності занять, частоти харчування, бажаного результату.

Перед тим як купити гейнер, слід проконсультуватися з фахівцем. Під час прийому слід спостерігати за змінами маси, таким чином можна коригувати дозування для досягнення поставлених цілей.

Можливі побічні ефекти

Правильно підібране дозування та активні заняття спортом позбавляють неприємних наслідків, але у цьому питанні все може бути індивідуально.

Які можливі побічні ефекти можуть виникнути під час прийому гейнера?

 1. Набір жирової маси, а не м'язової. При неправильному розрахунку дозування, може виникнути процес набору жирової маси, навіть за умови систематичних занять спортом.
 2. Необхідне правильне співвідношення споживаних та втрачених калорій. Тобто, якщо калорії, що надходять, перевищують кількість спалюваних калорій, зростатиме "неправильна" вага.
 3. Наявність патологій серцево-судинної системи або схильність до підвищення цукру в крові. Прості вуглеводи у складі спортпіта для нарощування м'язової маси можуть призвести до стрибків артеріального тиску та інсуліну. Також є ризик утворення більшої кількості "поганого" холестерину.
 4. На ранньому етапі прийому гейнера можуть з'явитися біль у животі та здуття. Найчастіше це пов'язано з адаптацією організму до надходження великої кількості вуглеводів за один раз. Якщо немає патологій шлунково-кишкового тракту, такий неприємний процес незабаром пройде.

Рекомендується перед прийомом гейнера пройти консультацію у спеціаліста та виключити наявність хронічних патологій печінки, нирок, серцево-судинної системи, ШКТ.

Плюси покупки гейнера у Києві та Україні через магазин Vansiton

Вансітон — спеціалізований інтернет-магазин спортивного харчування пропонує купити гейнери українського та закордонного виробництва. Замовити гейнери можна з доставкою поштовою службою по всій Україні. Вся продукція високої якості та має сертифікат, що підтверджує це. Ціни на сайті різні, тому ви зможете підібрати саме той продукт, вартість якого вас повністю влаштовує.