ru | ua
Інформація
Машина доставки

Доставка по Києву:

Кур'єр на вашу адресу - 70 грн

«Нова пошта» - Тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - Тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1500 грн - доставка безкоштовна

Пошук

Креатин

Хіт продажів
674004
0

2534.60грн.

684647
0

1925.65грн.

Хіт продажів
670528
5

970.00грн.

Хіт продажів
670501
Підвищує силову витривалість
0

970.00грн.

670527
2

650.00грн.

Хіт продажів
670500
Підвищує силову витривалість
0

650.00грн.

Хіт продажів
666186
1

630.00грн.

Хіт продажів
664225
3

1000.00грн.

Хіт продажів
664227
0

950.00грн.

Хіт продажів
664226
1

600.00грн.

Хіт продажів
664583
1

990.00грн.

Хіт продажів
687346
1

680.00грн.

688683
0

890.00грн.

688438
0

1275.00грн.

688404
0

1275.00грн.

Показано з 1 по 15 із 25 (всього сторінок: 2)

Креатин

Що таке креатин і як він працює?

Відомий вчений хімік із Франції - Мішель Ежен Шеврель вперше ідентифікував та виявив його у 1832 році. Організм сам виробляє цю хімічну речовину, проте знайти її можна і в продуктах харчування (рибних, м'ясних виробах). Технології сьогодні дозволяють виділяти цей компонент та зробити його частиною дієтичних добавок.

Здатність креатину поповнювати енергетичний баланс активно використовується у спорті. Дане спортивне харчування миттєво відновлює сили після значних навантажень та використовується для тренувань, що потребують високої працездатності. Creatine може замінити енергетики та бути корисною альтернативою для підвищення рівня сили та витривалості.

Згідно з дослідженнями та доповіддю Національної асоціації студентського спорту (NCAA), креатин вважається популярною добавкою серед любителів футболу, атлетизму, боротьби. Цікавий факт: якісний креатин, крім підвищення витривалості у спортсменів, також рекомендується приймати людям, далеким від спорту. Речовина сприяє ефективному лікуванню нервово-м'язових, нейродегенеративних захворювань та покращує когнітивні здібності.

Форми добавок для спортсменів

Загалом вчені змогли розробити понад 20 форм креатину, але не всі вони прижилися у спортивному харчуванні. Незалежно від форми креатин запускає енергетичний обмін у клітинах тіла, але від його різновиду залежить швидкість засвоєння та час, через який настане ефект після прийому. Ось основні види цього спортхарчу:

Креатину моногідрат – найбільш популярна та безпечна для організму добавка, у складі якої є цукор. Він містить до 12% молекул води. Це порошок найдрібнішого помелу, який дуже швидко засвоюється.

Креатину цитрат – комплекс із молекулами лимонної кислоти. Чистого креатину у цитраті менше ніж у моногідраті, але внаслідок наявності лимонної кислоти він швидко розчиняється у воді та краще засвоюється. Лимонна кислота також не дає речовині швидко розпадатися під час тренування.

Креатинфосфат (фосфокреатин) – найкраща форма випуску, адже саме в такому вигляді креатин присутній у м'язових тканинах людського організму. У міокарді та в скелетних м'язах креатинфосфат є запасною формою біохімічної енергії, яка використовується для ресинтезу АТФ.

Tri-Creatine Malate (креатину малат) – корисна сполука креатину та яблучної кислоти. Комбінована речовина здатна оперативно забезпечити весь організм необхідною силою.

Буферизований креатин, або Kre-Alkalyn. Результат останніх розробок, пов'язаний із так званими "буферними" молекулами, які захищають креатин від кислотного середовища всередині організму.

Розглянемо докладніше ті сфери застосування, де СпортХарч креатин практично відразу дає позитивний ефект:

  • Поліпшення спортивних результатів. Препарат допомагає більш інтенсивно займатися на тренуваннях, витримувати значні навантаження, зміцнює м'язи.
  • Зростання м'язової маси. Ефективний для короткострокового і довгострокового м'язового зростання. Допомагає кожному, включаючи людей похилого віку. 12-тижневе дослідження виявило, що добавки стимулювали зростання м'язових волокон у два-три рази швидше.
  • Розширює анаеробні можливості організму.
  • Знижує ризик неврологічних захворювань.
  • Зменшує симптоми втоми, підвищує рівень дофаміну.
  • В окремих випадках - покращує пам'ять.

Як приймати креатин при заняттях спортом

Креатин для нормального функціонування організму необхідний постійно всім людям, а не тільки спортсменом. Хоча останні й зазнають великих силових навантажень, тому їм важливо поповнювати запас цієї речовини регулярно. Оптимально приймати креатин порціями по 3-6 грамів на день до і після тренування. Ви можете вибрати добавку зі смаком або без і включати її до складу протеїнових коктейлів, вживати в чистому та розбавленому вигляді. Форма прийому не така важлива, головне вживати речовину постійно.

Попри нешкідливість креатину, перед покупкою радимо звернутися за консультацією до свого лікаря. Згідно з останніми дослідженнями, препарат рідко, але викликає негативні симптоми: нудоту, біль у животі, м'язові судоми. Креатин дуже корисний для м'язів, але його можна завжди отримати з продуктів або замінити на інші добавки, якщо у вас не переносимість.

Який креатин вибрати в Україні?

Український виробник спортивного харчування – компанія Вансітон, вже понад 25 років постачає на ринок спортпіта в Україні виключно продукти найвищої якості. Ви можете вибрати креатин у різній формі випуску: порошок, капсули, жувальні пігулки. Це недорогий якісний аналог більшості імпортних засобів. У продажу є креатин компанії Вансітон без добавок та з різними смаками.

Покупців хвилює питання вартості якісної добавки, адже багато хто вважає, що ціна може виявитися надто високою. В інтернет магазині можна знайти найширший асортимент спортивного харчування, щоб замовити його з доставкою додому. Ми пропонуємо доставку наших товарів по Києву та Україні.