Інформація
Машина доставки

Доставка по Києву:

Кур'єр на вашу адресу - 50 грн

«Нова пошта» - Тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - Тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1000 грн - доставка безкоштовна

Пошук

Креатин

688683

441.00грн.

688684

629.00грн.

671679

655.00грн.

Показано з 1 по 15 із 21 (всього сторінок: 2)

Креатин

Навіщо потрібен креатин

Відомий вчений хімік з Франції - Мішель Ежен Шеврель вперше ідентифікував і виявив його в 1832 році, був відзначений - нагороджений медаллю за досягнення в науковій галузі. Організм сам виробляє цю хімічну речовину, проте знайти його можна і в харчових продуктах (рибних, м'ясних виробах). Технології сьогодні дозволяють виділяти компонент, робити його частиною харчових добавок.

Цінна здатність креатину - поповнювати енергетичний баланс, використовується в спорті - спортивне харчування для миттєвого відновлення сил після значних навантажень і для збільшення працездатності на тренуваннях.

Згідно з дослідженнями та доповіді Національної асоціації студентського спорту (NCAA), креатин вважається популярною добавкою в середовищі любителів футболу, атлетизму, боротьби. Цікавий факт: хороший креатин крім підвищення витривалості у спортсменів, також рекомендується приймати людям, далеким від спорту. Речовина сприяє ефективному лікуванню нервово-м'язових, нейродегенеративних захворювань, покращує когнітивні здібності.

Особливості продукту

Розглянемо докладніше ті сфери застосування, де СпортПіт креатин практично відразу дає позитивний ефект:

Поліпшення спортивних результатів. Препарат допомагає більш інтенсивно займатися на тренуваннях, витримувати значні навантаження, зміцнює м'язи.

Зростання м'язової маси. Ефективний для короткострокового і довгострокового м'язового зростання. Допомагає кожному, включаючи людей похилого віку. 12-тижневе дослідження виявило, що добавки стимулювали зростання м'язових волокон у два-три рази швидше.

Розширює анаеробні можливості організму.

Знижує ризик неврологічних захворювань.

Зменшує симптоми втоми, підвищує рівень дофаміну.

В окремих випадках - покращує пам'ять.

Наукові випробування вже не одне десятиліття підтверджують, що речовина безпечна для здоров'я. Купити спорт-харчування креатин, з умовою, що ціна доступна кожному охочому в місті Київ (Україна) і по всій країні, можна на сайті Вансітон.

Протипоказання і застосування

Незважаючи на нешкідливість креатину, перед покупкою радимо звернутися до особистого лікаря. Згідно мед. дослідженням, препарат рідко, але викликає небажані ефекти: нудоту або біль в животі, м'язові судоми.

Крім того, люди з нирковими проблемами та наявністю цукрового діабету повинні з обережністю вживати будь-які добавки.

Незалежно, яку форму креатину (таблетки, капсули, порошок або розчин) Ви хочете купити, приймається він, частіше, за однією схемою: 4-6 грам в день після тренування, радимо вживати в комплекті з іншими харчовими добавками.

Кращий магазин спортивного харчування

Український виробник спортивного харчування - компанія Вансітон, чверть століття поставляє на вітчизняний ринок виключно продукти найвищої якості.

Покупців хвилює питання, скільки креатин коштує, адже багато хто вважає, що ціна може виявитися занадто високою. Наш магазин пропонує розглянути великий асортимент продуктів, що містять креатин, і замовити: в таблетках, капсулах і порошках. Вартість креатину на сайті залежить від об'єму і типу товару. Доставку по Україні здійснюють наші партнери - вітчизняні компанії-перевізники.