Інформація
Машина доставки

Доставка по Києву:

Кур'єр на вашу адресу - 50 грн

«Нова пошта» - Тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - Тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1000 грн - доставка безкоштовна

Пошук

Набір для набору маси тіла (5 продуктів) ТМ Вансітон / Vansiton

Код товару: 674004
1428.00грн.

 • Наявність: В наявності

Доставка по Києву

Доставка по Києву

Кур'єр на вашу адресу - 50 грн

«Нова пошта» - тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1000 грн - доставка безкоштовна

Набір для набору маси тіла ТМ Вансітон / Vansiton складається з 5 високоякісних продуктів спортивного харчування, які сприяють прискоренню набору маси тіла навіть у тих спортсменів, яким це зазвичай не вдається. Вживання цього комплексу підвищує фізичну витривалість, швидко відновлює енергетичні запаси після інтенсивних тренувань, сприяє збільшенню сили, потужності та працездатності.

Купити Набір для набору маси тіла (5 продуктів) ТМ Вансітон / Vansiton недорого з доставкою по Україні можна в інтернет-магазині Вансітон.

Властивості компонентів:

 • Білково-вуглеводний продукт (гейнер) - створений на основі сироваткового білкового концентрату, а також простих і складних вуглеводів з додаванням вітамінного комплексу. Він розв'язує дві проблеми: дозволяє прискорено набрати масу тіла, а також швидко відновлює енергетичні запаси після інтенсивних тренувань.
 • Креатин моногідрат зі смаком вишні - одна з популярних харчових добавок для спортсменів, а також найбільш ефективна і популярна форма креатину, який грає найважливішу роль в енергетичному обміні, підтримуючи рівень АТФ в м'язових тканинах. Зазвичай людина витрачає близько 2 г креатину в добу, проте в умовах високих фізичних навантажень під час тренувань його споживання істотно зростає. Дефіцит креатину веде до фізичного виснаження. Креатин сприяє збільшенню сили, потужності та витривалості.
 • Амінокислоти BCAA - містять амінокислоти (лейцин, ізолейцин і валін), які є будівельним матеріалом для м'язових клітин, мають потужні антикатаболічними властивостями. Вони дають енергію, служать постачальником сили та витривалості, як при великих фізичних навантаженнях, так і при дефіциті калорій.
 • L-глутамін - найпоширеніша в організмі людини амінокислота, яка захищає клітини м'язів від руйнування, сприяє підвищенню сили, фізичної працездатності та витривалості, а так само допомагає синтезувати амінокислоти для збільшення м'язової маси.
 • Омега-3 - допомагає нашому тілу підтримувати оптимальний рівень витривалості, внаслідок вироблення додаткового тестостерону. Цей гормон як в чоловічому, так і в жіночому організмі відповідає за біосинтез протеїну і зростання м'язової маси. Він покращує стан нашої нервової системи в стресових ситуаціях, при інтенсивних фізичних навантаженнях, а також підвищує розумову активність і швидкість реакції.

Протипоказання:

Чутливість до компонентів, діти до 18 років, вагітні, та жінки під час грудного вигодовування.

Попередження:

Використовувати тільки за призначенням. Не перевищуйте рекомендовану порцію.

Умови та термін зберігання:

Зберігати в упаковці виробника, в сухому приміщенні при температурі до + 25°C і відносній вологості повітря не більше 55%. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску:


Дана продукція не є препаратом медичного призначення.

При використанні та передруку матеріалу активне посилання на vansiton.ua обов'язкове.

Склад набору:

 1. Білково-вуглеводний продукт (гейнер) - 1.5 кг
 2. Креатин моногідрат зі смаком вишні - 250 г
 3. Амінокислоти BCAA - 300 г
 4. L-глутамін - 300 г
 5. Омега-3 - 60 капсул

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре