Інформація
Машина доставки

Доставка по Києву:

Кур'єр на вашу адресу - 50 грн

«Нова пошта» - Тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - Тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1000 грн - доставка безкоштовна

Пошук

Для суглобів і зв'язок

666185

400.00грн.

Показано з 1 по 15 із 21 (всього сторінок: 2)

Для суглобів і зв'язок

Заняття спортом означають дуже великі навантаження на весь організм спортсменів. Особливо страждають при цьому суглоби та зв'язки. Хрящова тканина, з якої вони складаються, з часом і під впливом інтенсивних навантажень зношується і стирається. Кращий спосіб доглядати за суглобами - тримати їх і свої м'язи, зв'язки та кістки сильними та стабільними.

Багато людей щодня приймають полівітаміни, використовують добавки, щоб допомогти впоратися з болем у суглобах. Хоча рекомендується отримувати основну масу щоденних поживних речовин з їжі, добавки можуть допомогти заповнити необхідний пробіл.

Риб'ячий жир

Омега-3 жирні кислоти часто асоціюється зі здоровим серцем і блискучою шкірою. Однак вона також грає роль в підтримці суглобів. Жирні кислоти допомагають запобігти від пошкодження певним ферментам суглобів  і, як відомо, допомагають зменшити запалення. Це особливо гарна добавка, якщо ви страждаєте від болю в коліні або маєте ревматоїдний артрит. Ви також можете отримувати омега-3 жирні кислоти з риби, авокадо, горіхів і насіння.

Кальцій

Кальцій - це поживна речовина, яке тісно пов'язана зі здоров'ям кісток і суглобів. Цей мікроелемент допомагає формувати кістки та зуби, а також утримувати їх в здоровому стані. Таблетки кальцію можуть бути ефективними в зниженні запалення і болю в суглобах, особливо в колінних суглобах. Молоко, йогурт і броколі є прикладами продуктів з високим вмістом кальцію.

Вітамін D

Дослідження показали, що люди з низьким рівнем вітаміну D частіше страждають від болю в суглобах. Вітамін D допомагає в абсорбції кальцію в організмі. Вживання цього вітаміну може допомогти зміцнити кістки та суглоби.

Глюкозамін

Глюкозамін є менш відомою живильною речовиною, яка також може бути корисною для страждаючих від болів в суглобах. Він часто рекомендується для колінних суглобів, тому що допомагає відновлювати кістки та запобігає зносу суглобів. Він також може бути корисний людям з ревматоїдним артритом або іншими видами наслідків травм суглобів, і на цьому корисні властивості глюкозаміну не вичерпуються.

Хондроїтин

Хондроітин зазвичай використовується разом з глюкозамін, якщо необхідно запобігти болю і відновити пошкоджені суглоби. Ці дві поживні речовини часто зустрічаються в одних і тих же добавках. Вони мають властивості не тільки профілактичні, а здатні прискорювати загоєння суглобових запалень і травм.


Купити препарати для суглобів і зв'язок в інтернет-магазині "Vansiton" (Україна). Ціни на товар і асортимент порадують кожного покупця