Інформація
Машина доставки

Доставка по Киеву:

Курьер по вашему адресу - 40 грн

«Нова пошта» - 40 грн

Доставка в любую точку Украины:

«Нова пошта» - 40 грн

При заказе на сумму более 800 грн — доставка бесплатная

Пошук

Набір «Передтренувальний» ТМ Вансітон / Vansiton

Код товару: 684647
1140.00грн.

  • Наявність: В наявності

Доставка по Києву

Доставка по Києву

Кур'єр на вашу адресу - 50 грн

«Нова пошта» - тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1000 грн - доставка безкоштовна

Передтренувальний набір складається з 4 високоякісних продуктів спортивного харчування, які призначені для поліпшення якості тренувального процесу. Використання різних добавок, які добре працюють і окремо, в сукупності дозволяють швидше та ефективніше переносити підвищені навантаження.

Комплектація набору:

L-Аргінін 150 капсул

Аргінін - це незамінна амінокислота, яка міститься в харчових продуктах, а також існує і у вигляді харчової добавки. Він бере участь в синтезі креатину, а також допомагає синтезувати молекули протеїну, і стимулювати виділення інсуліну.

Креатину моногідрат Creatine Power 250 г Вишня

Креатин - один з найбільш важливих елементів, який грає першорядну роль в забезпеченні наших м'язів енергією і «вибуховою» силою. Основна дія креатину виражається в його здатності забезпечувати істотне підвищення кількості молекул АТФ в м'язових клітинах.

L-Цитрулін малат 120 капсул

Цитрулін - замінна амінокислота, яка відтворюється самим організмом. Це різновид органічної сполуки, що входить до складу білкових структур. Цитрулін швидше виводить аміак з організму, усуваючи втому. Ще він відновлює запаси АТФ і креатинфосфату - високоенергетичних сполук, джереа енергії, яка необхідна після інтенсивних фізичних навантажень.

Амінокислоти BCAA Чорниця 300 г

BCAA - абревіатура англійською мовою, що означає «амінокислоти з розгалуженими бічними ланцюгами» і являє собою поєднання трьох важливих для людського організму амінокислот: лейцину, ізолейцину і валіну.

Амінокислоти з розгалуженими ланцюгами є одним з основних «будівельних матеріалів, м'язової тканини, тому харчові добавки з вмістом L-амінокислот є обов'язковими для дієти професійного спортсмена.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре