ru | ua
Інформація
Машина доставки

Доставка по Києву:

Кур'єр на вашу адресу - 70 грн

«Нова пошта» - Тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - Тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1500 грн - доставка безкоштовна

Пошук

Жироспалювальний комплекс ANS Performance Diablo Thermogenic полуниця-ківі 150 г

Виробник: ANS Performance, США
Код товару: 668794
1379.00грн.

 • Наявність: В наявності

Доставка по Києву

Доставка по Києву

Кур'єр на вашу адресу - 70 грн

«Нова пошта» - тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1500 грн - доставка безкоштовна

Доступні опції


Через 3 роки Diablo Thermogenic відродився з новою і поліпшеною формулою для ще більшої втрати жиру. Diablo Thermogenic призначений для збільшення виділення жиру з жирових клітин і допомагає в обміні вільними жирними кислотами переробляти накопичений жир в енергію.

Використовуючи 6 різних механізмів дії, інгредієнти Diablo Thermogenic синергетично націлюються на вісцеральний і підшкірний жир, збільшуючи розпад жиру та підвищуючи його перероблення в енергію за допомогою термогенеза. Ви можете буквально відчути, як ваше тіло нагрівається, коли воно цілеспрямовано руйнує жир.

 • Не дозволяйте жиру утримувати ваше тіло в заручниках, прийшов час знищити його за допомогою DIABLO
 • Нова та поліпшена формула для спалювання жиру DIABLO
 • Більше енергії, концентрації та сили в боротьбі з жиром, ніж раніше!
 • Перероблення жиру в енергію
 • Збільшення заряду енергії, поліпшення настрою та підвищення мотивації
 • Адаптоване дозування для призначеного для користувача рішення
 • Без штучних барвників або квітів
 • 60 повних порцій
Купити Жироспалювальний комплекс ANS Performance Diablo Thermogenic полуниця-ківі 150 г за низькою ціною ви можете в нашому інтернет-магазині "Вансітон".

Компоненти:

L-карнітин: відповідає за перенесення жирів в клітини, в яких він буде використовуватися для утворення енергії в організмі. Підвищуючи рівень карнітину в м'язах, ви підтримуєте процес спалювання жиру, і в міру того, як організм більш ефективно переробляє поживні речовини, він буде збільшувати рівні енергії. Підвищення рівня карнітину також поліпшить фізичну працездатність та спалювання більшої кількості жиру, очищення м'язового лактату й збільшуючи відповіді анаболічного гормону.

N-ацетил-L-тирозин: високо розчинна форма амінокислоти L-тирозину та важливий попередник при виробництві адреналіну, допаміну й норадреналіну. Ці гормони сприяють підвищенню рівня енергії, поліпшення настрою та розумової активності.

Choline Bitartrate: комбінація кофеїну, карнітину і холіну може знизити концентрацію жиру в організмі та сироваткового лептину, а також збільшити використання жиру для виробництва енергії. Лептин - це білковий гормон, який регулює споживання енергії, апетит і голод, метаболізм і поведінку. Холін грає роль в окисленні жирних кислот, виносячи їх з печінки та переносячи їх в мітохондрії клітин скелетних м'язів і інші метаболічно активні тканини.

Зелена кава: Було показано, що хлорогенова кислота, яка міститься в необсмажених зелених кавових зернах, пригнічує фермент, глюкозо-6-фосфатазу, фермент, який бере участь у виділенні цукру для виробництва енергії. Блокуючи перероблення глюкози в енергію, організм змушений використовувати альтернативні джерела енергії, а саме жири. Кінцевим результатом є безпечна та ефективна втрата ваги та зміна побудови тіла, обманюючи ваше тіло, після чого воно переважно використовує жир, переробляючи його в енергію.

ADILASE ™: ексклюзивний спеціалізований екстракт Hemerocallis fulva, призначений для максимізації виділення жиру з клітин. ADILASE ™ допомагає стимулювати жирові клітини, щоб вивільнити жир у кровотік. Багато людей намагаються скинути вагу за допомогою "типових" стимуляторів, які викликають спалювання жиру в зв'язку з резистентністю до ліполітичних катехоламінів, а це означає, що жирові клітини не можуть легко виділяти жир при їх стимуляції. У складі з кофеїном ADILASE ™ покращує ліполітичну (що виділяє жир) чутливість в жирових клітинах з низьким рівнем відкликання, що вказує на те, що заохочувальна активність ліполізу цієї комбінації може бути корисною для поліпшення метаболізму жирових відкладень.

Комплекс DIABLO INFERNO:

Безводний кофеїн: бувши потужним стимулятором центральної нервової системи, кофеїн провокує руйнування жирових клітин шляхом збільшення виходу адреналіну. Це також збільшує швидкість метаболізму, покращує спортивні результати та допомагає знизити апетит. DIABLO містить 150 мг кофеїну в 1 ложці.

Екстракт насіння лотоса: Східно-індійське насіння лотосу є багатим джерелом фотохімікатів, в тому числі агоніста бета-адренергічного рецептору - хігенаміну, який спалює жир за допомогою сінефріну та ефедрину.

Екстракт плодів Evodia: капсаїцин-подібний алкалоїд evodiamine міститься в плодах Evodia, і він діє як агоніст ванілоідних рецепторів, при цьому не бувши гострим. Подібно капсаїцину, Evodiamine збільшує вироблення тепла в організмі та підвищує температуру, збільшуючи кількість калорій і жиру, які спалюються, перетворюючись в енергію. Evodiamine збільшує виділення катехоламінів, таких як адреналін і допамін з надниркових залоз, збільшуючи рівень енергії та знижуючи апетит.

Екстракт оливкового листа (до 20% олеуропеіна): відомо, що оливкове листя має гіпоглікемічні, гіпотензивні, сечогінні та антиоксидантні властивості; в результаті оливкове листя зменшуює жирові відкладення та рівень циркулівного жиру. У недавньому дослідженні на тваринах олеуропеін посилював виділення норадреналіну й адреналіну, а також розщеплював рівні білка в коричневій жировій тканині, що призводило до збільшення термогенезу. Крім того, вважається, що Oleuropein підсилює перетворення тиреоїдного гормону T4 (тироксину) в більш ефективну форму T3, яка в 3-5 разів активніше в збільшенні базової швидкості метаболізму.

6 AM™ - Екстракт Aframomum melegueta: спеціалізований потужний жироспалювальний екстракт "Зерна раю", отриманий з африканських насінь. Клінічні випробування, які вивчають переваги втрати ваги о 6 ранку, виявили, що він може значно збільшити витрату енергії та втрату коричневої жирової тканини. Одним з ключових інгредієнтів, які беруть участь в термогенезові, є 6-парадол, гострий ароматичний кетон, який також міститься в імбирі.

Екстракт насіння Hordeum vulgare: бувши природним джерелом горденину, цей алкалоїд, як відомо, є стимулятором центральної нервової системи та допомагає у втраті ваги. Він надає допомогу в переробленні жиру в енергію й уповільнює процес травлення, що, своєю чергою, надовше дарує вам відчуття ситості.

Рекомендації до застосування:

Дієтична добавка до раціону харчування - джерело біологічно активних речовин для осіб з інтенсивним фізичним навантаженням та осіб, що займаються спортом; сприяє поліпшенню й прискоренню метаболізму, розщепленню жирів, підвищенню витривалості та фізичної працездатності при великих навантаженнях; має м'які проносні властивості.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування:

Налити 180 мл холодної води, додати 1 мірну ложку (2,5 г) порошку. Розчинити в воді. Приймати вранці за 30 хвилин до їди, додатково можна приймати ще одну порцію перед тренуванням. Добова доза не більше двох мірних ложок.

Добавку слід використовувати за рекомендацією тренера або за призначенням лікаря.

Протипоказання:

Чутливість до компонентів, діти до 17 років, вагітні, жінки, які годують груддю, гіпертонія, хворі на фенілкетонурію.

Увага: містить кофеїн. Не слід об'єднувати з іншими джерелами кофеїну. Не перевищуйте рекомендовану порції. Не вживати перед сном.

Умови та термін зберігання:

Зберігати в упаковці виробника, в сухому приміщенні при температурі від 1 ° С до 27 ° С і відносній вологості повітря не більше 55%. Термін придатності 36 місяців з дати виготовлення. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску:

Упаковка 150 г

Розмір порції: 1 ложка (2,5 грама)

Кількість порцій в контейнері: 60


Дана продукція не є препаратом медичного призначення.

При використанні та передруці матеріалу активне посилання на vansiton.ua обов'язкове.

Склад:

Зміст елементів в 1 порції:

 • L-карнітин L-тартрату - 0,5 г
 • N-ацетил L-тирозин - 0,4 г
 • Холін бітартрат - 0,25 г
 • Екстракт зерен зеленої кави (50% хлорогенова кислоти) - 0,2 г
 • Екстракт квітів лілійника - 150 мг
 • Кофеїн - 150 мг
 • Екстракт насіння лотоса - 20 мг
 • Екстракт плодів Еводїї рутоплідної - 15 мг
 • Екстракт листя оливи - 15 мг
 • Екстракт насіння мелегетського перцю - 15 мг
 • Екстракт насіння ячменю звичайного - 10 мг


Харчова (поживна) цінність 100 г добавок: білки - 0 г; жири - 0г, вуглеводи -8,9 г

Енергетична цінність (калорійність) 100 г продукту: 35,6 ккал

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари