Інформація
Машина доставки

Доставка по Києву:

Кур'єр на вашу адресу - 50 грн

«Нова пошта» - Тариф перевізника

Доставка в будь-яку точку України:

«Нова пошта» - Тариф перевізника

При замовленні на суму більше 1000 грн - доставка безкоштовна

Пошук

Енергетики

Показано з 1 по 15 із 41 (всього сторінок: 3)

Енергетики

Енергетики

Часто відчуваєте втому? Вона заважає вам повноцінно тренуватися і розкрити спортивний потенціал? Розв'язати проблему допоможуть спортивні енергетики, представлені в широкому асортименті в нашому магазині спортивного харчування.

Особливість енергетиків полягає в тому, що вони використовуються не тільки в спортивному харчуванні. Широку популярність вони отримали та у звичайному житті, коли людині потрібний струс організму для продуктивної роботи.

Енергетики можна розділити на дві великі групи: вуглеводні енергетики (виділення енергії відбувається при спалюванні вуглеводів) і енергетики, що стимулюють нервову систему (гуарана, йохімбе, кофеїн).

Вуглеводні енергетики забезпечують організм найбільш доступним для нього джерелом енергії. Це дозволяє уникнути використання на енергетичні цілі білка.

Енергетичні стимулятори, що містять, як правило, кофеїн, прискорюють метаболізм, підвищують тонус м'язів. При цьому дія їх нетривала.

Застосовувати енергетичні препарати потрібно згідно з інструкцією, не перевищуючи максимально допустимих доз. В іншому випадку може виникнути зворотна реакція, і нервова система не буде повноцінно реагувати на стимуляцію. Також не слід забувати про протипоказання. Багато енергетичних препаратів не рекомендується приймати людям, що страждають серцевими захворюваннями та гіпертонією.


Купити енергетики в інтернет-магазині "Vansiton" (Україна). Ціни на товар і асортимент порадують кожного покупця.